Ostatnia modyfikacja: 7 maja 2018

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, w których będziemy uczestniczyć również My!

Zabierzcie przyjaciół i znajomych, i odwiedźcie w najbliższy piątek (11.05) Centrum Kształcenia Praktycznego, gdzie w godz. 9:00 – 12:00 będziemy częstować wyjątkową kawą, przyrządzaną z użyciem drukarki 3D! Będziecie mogli obejrzeć też pokaz barmański przygotowania zdrowych drinków bezalkoholowych na bazie soków. Częstujemy wszystkimi napojami!

A po spróbowaniu wyjątkowej kawy i wyśmienitych, bezalkoholowych drinków – absolutna nowość: SELFIE MIRROR!

Jesteście ciekawi, co to takiego?

Przekonajcie się sami! 11.05.2018, godz.: 9:00-12:00, plac przed Centrum Kształcenia Praktycznego.

A na deser, dla spragnionych czegoś więcej, przygotowaliśmy prawdziwy HIT!

W godz. 12:00 – 18:00 znajdziecie Nas na Placu Solnym, gdzie każdy z Was będzie mógł przetestować stanowisko 3D z aplikacjami typu job symulator (12:00-14:00) oraz zrobić sobie pamiątkową fotkę korzystając z Naszej fotobudki (15:00-18:00) i nielimitowanych akcesoriów!

Szczegółowy program imprezy dostępny pod linkiem:

Zapraszamy!