Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2019

12 kwietnia 2018 r. grupa 25 uczestników projektu „Zawodowy Wrocław” kształcących się w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej uczestniczyła w wycieczce zawodoznawczej do firmy CCC w Polkowicach.

Uczniom zaprezentowano m.in. sklep wzorcowy CCC i eobuwie.pl oraz fabrykę butów. Mieli także niepowtarzalną okazję zwiedzić nowoczesny, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania typu mini-load, który stanowi największy tego typu obiekt w Europie środkowo-wschodniej. Podczas spotkania uczestnicy poznali również oczekiwania pracodawcy względem pracowników oraz otrzymali praktyczne wskazówki odnośnie napisania CV.
W imieniu zespołu projektu „Zawodowy Wrocław” oraz uczniów Zespołu Szkół Logistycznych i Lotniczych Zakładów Naukowych serdecznie dziękujemy Pani Gracjanie Wąsik oraz pozostałym pracownikom firmy CCC zaangażowanym w organizację wycieczki za wspaniałe przygotowanie spotkania.