Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2019

W piątek, 11.05 uczestniczyliśmy w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego, gdzie w godz. 9:00-12:00 towarzyszyły Nam pokazy barmański, baristyczny oraz Selfie Mirror!

Prawdziwym hitem okazała się drukarka do kawy, na której Nasz barista drukował loga CKP oraz projektów Weź kurs na staż! i Zawodowy Wrocław, a na życzenie uczniów i nauczycieli także inne obrazy. Pokaz barmański cieszył się szczególnie dużym powodzeniem wśród uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Nr 3 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 11, którzy licznie odwiedzili Nas w tym dniu.

Prawdziwą atrakcją tego dnia było także Selfie Mirror, a pamiątkowe zdjęcia będą wszystkim przypominały ten wyjątkowy dzień!

Od godz. 12:00 mogliście Nas znaleźć na placu Solnym, gdzie w towarzystwie doradców zawodowych z Centrum Kształcenia Praktycznego braliśmy udział w imprezie Przystanek Kariera. Wszystkim zainteresowanym udzielaliśmy informacji nt. projektów „Weź kurs na staż!” oraz „Zawodowy Wrocław”, a osoby odwiedzające Nasze stoisko mogły skorzystać z atrakcji takich jak stanowisko 3D z aplikacjami typu job symulator oraz fotobudki, gdzie wszyscy zainteresowani mogli zrobić sobie zdjęcia z użyciem strojów i akcesoriów związanymi z zawodami i nie tylko!

Wszystkim uczestnikom Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz Przystanku Kariera dziękujemy za odwiedzenie Naszych stoisk, a współpracującym z Nami w tym dniu firmom (Szymon Jankowski Craicford http://craicford.pl, Imaginarium https://www.imaginariumwroclaw.pl oraz Foto Mobile http://fotomobile.pl)za doskonałą organizację zada

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.