ZADZWOŃ DO NAS
+48 71 798 67 00
GODZINY PRACY
7.00-19.00

Dyrekcja CKZ Wrocław

Lista pracowników administracyjnych CKZ Wrocław

Nazwisko i ImięE-mail
Bosak Barbarabbosak@ckz.edu.pl
Brosiło Joannajbrosilo@ckz.edu.pl
Chudzikiewicz Tomasztchudzikiewicz@ckz.edu.pl
Cudakiewicz Urszulaucudakiewicz@ckz.edu.pl
Czyżycka Katarzynakczyzycka@ckz.edu.pl
Jabłońska Małgorzatamjablonska@ckz.edu.pl
Lenartowicz Małgorzatamlenartowicz@ckz.edu.pl
Petryk Martampetryk@ckz.edu.pl
Podolińska Henrykahpodolinska@ckz.edu.pl
Pokutycki Stanisławspokutycki@ckz.edu.pl
Satkowska Lidialsatkowska@ckz.edu.pl
Sroga Kamilaksroga@ckz.edu.pl
Stempniak Annaastempniak@ckz.edu.pl
Szklarz Beatabszklarz@ckz.edu.pl
Szulgin Annaaszulgin@ckz.edu.pl

Lista nauczycieli CKZ Wrocław

Nauczyciel (Nazwisko i Imię)E-mail
Adamus Piotrpadamus@ckz.edu.pl
Basałyngowicz Włodzimierzwbasalyngowicz@ckz.edu.pl
Benedyk Annaabenedyk@ckz.edu.pl
Bociarski Mariuszmbociarski@ckz.edu.pl
Borkusz Ewaeborkusz@ckz.edu.pl
Chodasewicz Pawełpchodasewicz@ckz.edu.pl
Chołodecka Annaacholodecka@ckz.edu.pl
Chudzikiewicz Tomasztchudzikiewicz@ckz.edu.pl
Cieśla Annaaciesla@ckz.edu.pl
Cieślak Maciejmcieslak@ckz.edu.pl
Cwojdziński Kazimierzkcwojdzinski@ckz.edu.pl
Dąbkowski Mariuszmdabkowski@ckz.edu.pl
Domagała Dorotaddomagala@ckz.edu.pl
Drozd Piotrpdrozd@ckz.edu.pl
Drozd Tadeusztdrozd@ckz.edu.pl
Dziurzyńska Magdalenamdziurzynska@ckz.edu.pl
Fronia Romanrfronia@ckz.edu.pl
Gabor Michałmgabor@ckz.edu.pl
Gientkowska Katarzynakgientkowska@ckz.edu.pl
Gierz Mariuszmgierz@ckz.edu.pl
Grzybowska Urszulaugrzybowska@ckz.edu.pl
Hądzlik Barbarabhadzlik@ckz.edu.pl
Izworski Antoniaizworski@ckz.edu.pl
Jabłoński Michałmjablonski@ckz.edu.pl
Janowicz Stanisławsjanowicz@ckz.edu.pl
Jasiński Marekmjasinski@ckz.edu.pl
Jonczyk Tomasztjonczyk@ckz.edu.pl
Kaczmarczyk Martamkaczmarczyk@ckz.edu.pl
Kaczmarek Andrzejakaczmarek@ckz.edu.pl
Karpiński Piotrpkarpinski@ckz.edu.pl
Kowal Tadeusztkowal@ckz.edu.pl
Kowalczyk Piotrpkowalczyk@ckz.edu.pl
Kozioł Janjkoziol@ckz.edu.pl
Kruk Jolantajkruk@ckz.edu.pl
Kułacz Pawełpkulacz@ckz.edu.pl
Kurpios Eugeniuszekurpios@ckz.edu.pl
Kwieciński Krzysztofkkwiecinski@ckz.edu.pl
Liebig Józefjliebig@ckz.edu.pl
Łozińska Hannahlozinska@ckz.edu.pl
Maciński Maciejmmacinski@ckz.edu.pl
Madej Halinahmadej@ckz.edu.pl
Mroczek Bronisławbmroczek@ckz.edu.pl
Mróz Michałmmroz@ckz.edu.pl
Mróz Wiktorwmroz@ckz.edu.pl
Niżyński Janjnizynski@ckz.edu.pl
Nowak Piotrpnowak@ckz.edu.pl
Offman-Więckowska Barbaraboffman-wieckowska@ckz.edu.pl
Paweł Popiel de Choszczakppopiel@ckz.edu.pl
Pilch-Kowalczyk Danutadpilch-kowalczyk@ckz.edu.pl
Pokutycki Stanisławspokutycki@ckz.edu.pl
Polakowski Pawełppolakowski@ckz.edu.pl
Rabiej Iwonairabiej@ckz.edu.pl
Radomski Szymonsradomski@ckz.edu.pl
Ramut Marianmramut@ckz.edu.pl
Ruta Katarzynakruta@ckz.edu.pl
Rybacki Januszjrybacki@ckz.edu.pl
Skoczylas Józefjskoczylas@ckz.edu.pl
Sosnowski Maksymilianmsosnowski@ckz.edu.pl
Sójka Tomasztsojka@ckz.edu.pl
Sułkowski Damiandsulkowski@ckz.edu.pl
Szada Aleksandraaszada@ckz.edu.pl
Szkudlarek Dorotadszkudlarek@ckz.edu.pl
Szymaniak-Śliwa Elżbietaeszymaniak-sliwa@ckz.edu.pl
Targaszewski Ryszardrtargaszewski@ckz.edu.pl
Torbus Januszjtorbus@ckz.edu.pl
Wiliński Sławomirswilinski@ckz.edu.pl
Wolniak Ewaewolniak@ckz.edu.pl
Woziwodzka Małgorzatamwoziwodzka@ckz.edu.pl
Wróbel Monikamwrobel@ckz.edu.pl
Zawadzka-Traczyk Ewaezawadzka-traczyk@ckz.edu.pl
Zawadzki Tomasztzawadzki@ckz.edu.pl
Zieliński Waldemarwzielinski@ckz.edu.pl
Zięba Mariamzieba@ckz.edu.pl
CKZ © 2022
Skip to content