Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2019

Wczorajszy dzień upłynął w „Zawodowym Wrocławiu” pod znakiem wycieczki zawodoznawczej do pięknego i niezwykle eleganckiego hotelu ****„Bukowy Park Medical Spa” w Polanicy Zdrój! Uczniowie, biorący udział w I edycji projektu „Zawodowy Wrocław” mieli niepowtarzalną okazję przekonać się, jak „zza kulis” wygląda praca recepcji, kuchni, SPA oraz obsługi hotelu, oraz dowiedzieć się „z pierwszej ręki” jak przebiega proces rekrutacji i jakie są obecne wymagania względem przyszłych pracowników.

W imieniu zespołu projektu „Zawodowy Wrocław” oraz uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół nr 3, Zespołu Szkół nr 1, Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego nr 11 składamy serdeczne podziękowania Pani Dorocie Groszek – manager, oraz całemu zespołowi pracowników hotelu „Bukowy Park Medical Spa” za poświęcony czas, energię i wspaniałą organizację spotkania!

Z przyjemnością wrócimy w kolejnej edycji!