Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2018

W minionym tygodniu z Naszego biura odjechały pierwsze zestawy materiałów szkoleniowych do szkół na zajęcia interpersonalne. W nowej edycji projektu „Zawodowy Wrocław” pierwszymi placówkami rozpoczynającymi te zajęcia są:

· ZSG
    · EZN
    · LZN
    · ZSL
    · ZS Nr 3
    · ZS Nr 2

Zajęcia zaplanowane są wg. czterech bloków tematycznych: poznaj samego siebie; integracja w zespole; oczekiwania pracodawców i rynku pracy; napisz siebie.

Uczniowie wzmocnią kompetencje pożądane na rynku pracy, będą mieli możliwość poznania oczekiwań pracodawców (na podst. danych z rynku pracy) oraz wzmocnienia poczucia własnej wartości, dzięki poznaniu swoich predyspozycji i zasobów. Nauczą się także przygotować CV i portfolio, oraz zdobędą umiejętność formułowania dokumentów aplikacyjnych.

Zakończenie zajęć we wszystkich szkołach planowane jest na koniec marca.