Ostatnia modyfikacja: 22 listopada 2019

Informujemy, iż w związku z rezygnacją z udziału w kursie jednego z uczniów, dysponujemy dodatkowym wolnym miejscem na kursie „Obsługa wózków widłowych” w gr. E.

W kursie może wziąć udział wyłącznie uczeń/uczennica, który/a w II edycji projektu „Zawodowy Wrocław” wyraził/a chęć udziału w stażu.

W przypadku chęci udziału w ww. kursie, należy wypełnić zamieszczone poniżej zgłoszenie oraz dostarczyć je bezpośrednio do Biura Projektu „Zawodowy Wrocław” (Centrum Kształcenia Praktycznego, pok. 408) w terminie do 11.09.2018 w godz. 7.30-14.30.

O przyjęciu kandydata decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku złożenia formularzy przez kilku uczestników w jednym terminie, decydująca jest średnia ocen z przedmiotów zawodowych, wpisana uprzednio w formularzu motywacyjnym przez instruktora zawodu/wychowawcę/lidera szkolnego.

UWAGA: realizowany kurs musi być zgodny z kierunkiem kształcenia ucznia.