Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020

Uprzejmie informujemy, że dn. 27.11.2020 r. w godz. 8:00-9:30  odbędzie się spotkanie pn. Bliżej zawodu organizowane w ramach projektu “Manufaktura Fachowców”. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, spotkanie odbędzie się w formie on-line (wykład i dyskusja w czasie rzeczywistym) przy użyciu platformy Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otrzymają link z zaproszeniem do spotkania.

Prelegentem podczas spotkania będzie p. Andrzej Diakun – założyciel firmy ELEKTROTIM S.A. oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej SONEL S.A.Do udziału w spotkaniu zapraszamy uczniów kształcących się na kierunku technik elektronik, technik informatyk oraz technik teleinformatyk.

Ideą organizowanych w ramach projektu „Manufaktura fachowców” spotkań pn. Bliżej zawodu jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegenta jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w dziedzinie, w jakiej się kształcą. Spotkanie jest okazją do budowania relacji między szkołą a firmą oraz współpracy mającej na celu synergię działań szkół i pracodawców, także w zakresie kształcenia kadr w odpowiedzi na potrzeby lokalnej gospodarki. Celem spotkania jest przybliżenie szkolnictwa zawodowego do rzeczywistych potrzeb rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!