Ostatnia modyfikacja: 23 października 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Elektronicznych Zakładów Naukowych przy ul. Braniborskiej 57 we Wrocławiu do udziału w spotkaniu pn. „Bliżej zawodu” organizowanym w ramach projektu Manufaktura Fachowców.

Spotkanie odbędzie się dn. 6.11.2019 r. w podziale na dwie grupy:

· Grupa 1 – od godziny 8:55 do 10:25 sala 03
     · Grupa 2 od godziny 10:45 do 12:15 sala 03

Prelegentami podczas spotkania będą pracownicy firmy Dolby Poland Sp. z o.o. – światowego lidera w dziedzinie technologii stanowiących fundament branży rozrywkowej, koncentrującego się na profesjonalnych rozwiązaniach przeznaczonych dla nadawców, twórców oraz producentów sprzętu dla masowego odbiorcy: telewizorów, dekoderów, odtwarzaczy Blu-ray, amplitunerów, urządzeń telekonferencyjnych i platform wbudowanych.

Ideą spotkania pn. „Bliżej zawodu” jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegentów jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w branży informatycznej. Zachęcamy wszystkich uczniów Elektronicznych Zakładów Naukowych do udziału w spotkaniu oraz zadawania pytań dotyczących pracy w zawodzie informatyka i programisty.