Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Technikum nr 15 przy ul. Skwierzyńskiej 1-7 we Wrocławiu do udziału w spotkaniu pn. „Bliżej zawodu” organizowanym w ramach projektu Manufaktura Fachowców.

Spotkanie odbędzie się dn. 29.11.2019 r. w podziale na dwie grupy:

· Grupa 1 – od godziny 10:15 do 11:45
· Grupa 2 – od godziny 12:05 do 13:30

Prelegentem podczas spotkania będzie Koordynator projektów edukacyjnych w firmie Centrum Technologii Audiowizualnych.

Centrum Technologii Audiowizualnych powstało w wyniku przekształcenia wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych. CeTA oferuje twórcom pełne zaplecze techniczno-produkcyjne – od hal zdjęciowych, studia nagrań dźwięku po montażownię i dział budowy dekoracji http://filmstudioceta.pl/

Ideą spotkania pn. „Bliżej zawodu” jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegenta jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w branży, w której się kształcą. Zachęcamy wszystkich uczniów Technikum nr 15 do udziału w spotkaniu oraz zadawania pytań dotyczących pracy szczególnie w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej.