Ostatnia modyfikacja: 10 października 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych na spotkanie pn. „Bliżej zawodu” realizowane w ramach projektu „Manufaktura Fachowców”. Spotkanie odbędzie się dn. 10.10.2019 o godzinie 11:00 w sali 412 (sala kinowa) Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Kamiennej 86. Prelegentami podczas spotkania będą pracownicy firmy Orbis Hotel Group – działającej pod szyldem marki Accor – wiodącej na świecie grupy hotelowej na rynku turystyki i usług lifestylowych. Grupa Hotelowa Orbis to blisko 130 hoteli i 50 restauracji w 12 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma świadczy usługi zarządzania hotelami na każdym etapie realizacji inwestycji. Posiada wieloletnie doświadczenie w modernizacji, przekształcaniu i budowie hoteli od podstaw.

Ideą spotkania pn. „Bliżej zawodu” jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegentów jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w branży turystyczno-gastronomicznej. Zachęcamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych do udziału w spotkaniu oraz zadawania pytań dotyczących pracy w zawodzie m.in. kucharz, kelner, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych itp.