Ostatnia modyfikacja: 8 października 2020

Szanowni uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 5,

Uprzejmie informujemy, że dn. 12.10.2020 r. w godz. 8:50-10:25 w sali nr 5 odbędzie się spotkanie pn. Bliżej zawodu organizowane w ramach projektu „Manufaktura Fachowców”.

Prelegentem podczas spotkania będą pracownicy centrali sieci marketów KAUFLAND. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich uczniów kształcących się w zawodzie sprzedawca.

Ideą organizowanych w ramach projektu „Manufaktura fachowców” spotkań pn. Bliżej zawodu jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegenta jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w dziedzinie, w jakiej się kształcą. Spotkanie jest okazją do budowania relacji między szkołą a firmą oraz współpracy mającej na celu synergię działań szkół i pracodawców, także w zakresie kształcenia kadr w odpowiedzi na potrzeby lokalnej gospodarki. Celem spotkania jest przybliżenie szkolnictwa zawodowego do rzeczywistych potrzeb rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!