Ostatnia modyfikacja: 5 maja 2020

Drodzy uczniowie,


Dziękujemy serdecznie za liczne uczestnictwo w konkursie kulinarnym na najbardziej apetyczne śniadanie!

Nie mogliśmy oderwać wzroku od przesłanych przez Was zdjęć.

Widzimy, że bardzo się staraliście i cieszymy się, że pomimo trudnej sytuacji i realizacji kursu w nietypowej formie zajęć on-line, stanęliście na wysokości zadania i przygotowaliście pyszne posiłki!

Było Nam niezwykle trudno podjąć decyzję o tym, które śniadanie jest najbardziej apetyczne. Po burzliwych obradach i wnikliwym przyglądaniu się każdemu ze zdjęć, zdecydowaliśmy się na przyznanie nagrody głównej oraz wyróżnienia.

Nagrodę główną otrzymuje Natalia Zinczuk za śniadanie uznane przez Nas za najbardziej „apetyczne dla oczu”, którego z chęcią byśmy skosztowali 🙂

Wyróżnienie otrzymuje Adam Sielski za bardzo staranne wykonanie wszystkich opisanych w programie potraw oraz dbałość o ich udekorowanie i bardzo apetyczne chaczapuri!

Nagrody w postaci voucherów podarunkowych do wykorzystania w restauracji Dinette http://dinette.pl/ prześlemy zwycięzcom w najbliższych dniach na maila.

Zapraszam do obejrzenia przesłanych zdjęć na stronie www.ckz.edu.pl w zakładce https://www.ckz.edu.pl/index.php/manufaktura-fachowcow/#1574936678855-4b40bb30-54c2