Ostatnia modyfikacja: 24 kwietnia 2020

Drodzy Uczniowie,

W związku z pandemią koronawirusa oraz brakiem możliwości dalszej realizacji  kursu „Nowoczesne trendy w przygotowaniu i podawaniu potraw” w formie stacjonarnej, wychodzimy do Was z propozycją realizacji ostatniego dnia kursu w formie zdalnej. Bardzo żałujemy, że nie będziemy mogli spotkać się z Wami osobiście jednak sytuacja zmusza Nas do lekcji online. Jest ona zaplanowana na 02.05.2020 godz. 10:00.

Plan na warsztaty jest następujący: 

– warsztaty odbędą się w formie elektronicznej, każdy gotuje we własnej kuchni, przez połączenie online prowadząca będzie przekazywała Wam wszelkie wskazówki. Nie będzie konieczności połączenia przez cały czas trwania warsztatów, a jedynie w kluczowych momentach.

– proszę, abyście zarejestrowali się na platformie zoom. Poniżej instrukcja jak to zrobić (banalnie prosta)

Jest to aplikacja, która nie wymaga posiadania silnego Internetu. Jak już będziecie mieli konta prowadząca wyśle Wam na maila zaproszenie na warsztaty online.

Proszę, aby każdy z Was użył swojego własnego imienia i nazwiskiem podczas zakładania konta. Jest to ważne, aby móc Was dobrze zidentyfikować (podczas sprawdzania obecności). Połączenie z prowadzącą będzie możliwe poprzez komputer, telefon lub tablet. Zainstalujcie sobie aplikację na to urządzenie, na którym będziecie się łączyć. Im większy ekran, tym lepsza widoczność. 

– do każdej/każdego z Was zostaną dostarczone produkty spożywcze, które będą potrzebne na warsztatach. Jeśli ktokolwiek z Was znajduje się pod innym adresem niż ten wskazany w formularzu zgłoszeniowym-proszę o wiadomość na adres przepiswroclaw@gmail.com. Musicie osobiście odebrać produkty, aby móc podpisać się na listach, które prowadząca będzie miała ze sobą. Dostawa odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Nie martwcie się!:) Przyjazd do Was planowany jest w piątek (01.05). Godzinę przed przyjazdem zostaniecie poinformowani o przyjeździe smsem. 

W razie jakichkolwiek pytań – piszcie śmiało na adres przepiswroclaw@gmail.com.