Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Lotniczych Zakładów Naukowych przy ul. Kiełczowskiej 43 we Wrocławiu do udziału w spotkaniu pn. „Bliżej zawodu” organizowanym w ramach projektu Manufaktura Fachowców.

Spotkanie odbędzie się dn. 15.11.2019 r. w podziale na dwie grupy:

  · Grupa 1 – od godziny 8:45 do 10:15
  · Grupa 2 – od godziny 10:30 do 12:00

Prelegentem podczas spotkania będzie Kierownik sekcji logistyki firmy Robert Bosch Sp. z o.o. – producenta podzespołów do systemów układów hamulcowych. Zakład zlokalizowany w podwrocławskim Mirkowie należy do dywizji Robert Bosch Chassis System Control i współpracuje z większością producentów motoryzacyjnych na świecie, w tym z takimi markami premium jak BMW i Tesla https://www.bosch.pl/nasza-firma/bosch-w-polsce/mirkow-robert-bosch-sp-z-o-o-zaklad-produkcyjny/

Ideą spotkania pn. „Bliżej zawodu” jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegenta jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Zachęcamy wszystkich uczniów Lotniczych Zakładów Naukowych do udziału w spotkaniu oraz zadawania pytań dotyczących pracy w zawodzie magazyniera, logistyka i spedytora.