Ostatnia modyfikacja: 22 września 2020

Drodzy uczniowie – uczestnicy staży w projekcie „Manufaktura Fachowców”

Bardzo dziękujemy za współpracę w ramach naszego projektu.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszej opinii na temat zrealizowanego stażu, dlatego uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety, która pozwoli Nam poznać Wasze zdanie na temat atmosfery w pracy, korzyści, jakie przyniósł staż, a być może i trudności, z którymi spotkaliście się w trakcie jego realizacji.

Aby wypełnić ankietę (co zajmie Wam nie więcej niż kilka minut), należy kliknąć w poniższy link:

Prosimy o wypełnienie ankiety do 30 września 2020.

Jej wyniki pozwolą nam sprawniej zorganizować staże dla Waszych kolegów i koleżanek, a także zadbać o jak najwyższą jakość staży w kolejnych projektach, do udziału w których na pewno Was zaprosimy.

Uczniom, którzy już wypełnili ankietę serdecznie dziękujemy.