Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020

Drodzy uczniowie,

Uprzejmie informujemy, że dn. 30.11.2020 r. w godz. 8:50-12:15  odbędzie się spotkanie pn. Bliżej zawodu organizowane w ramach projektu “Manufaktura Fachowców”. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, spotkanie odbędzie się w formie on-line (wykład i dyskusja w czasie rzeczywistym) przy użyciu platformy Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otrzymają link z zaproszeniem do spotkania.

Prelegentem podczas spotkania będzie p. Marcin Lisowski – Kierownik operacyjny w firmie Geodis Poland Sp. z o.o. oraz p. Grzegorz Bal – HR Specialist w firmie Geodis Poland Sp. z o.o. Do udziału w spotkaniu zapraszamy uczniów kształcących się na kierunku technik logistyk, technik magazynier oraz technik spedytor.

Ideą organizowanych w ramach projektu „Manufaktura fachowców” spotkań pn. Bliżej zawodu jest promowanie kształcenia zawodowego w kontekście budowania ścieżki kariery zawodowej. Zadaniem prelegenta jest przybliżyć uczniom perspektywę rozwoju w dziedzinie, w jakiej się kształcą. Spotkanie jest okazją do budowania relacji między szkołą a firmą oraz współpracy mającej na celu synergię działań szkół i pracodawców, także w zakresie kształcenia kadr w odpowiedzi na potrzeby lokalnej gospodarki. Celem spotkania jest przybliżenie szkolnictwa zawodowego do rzeczywistych potrzeb rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!