Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2019

W czwartek, 22 czerwca, w auli Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu miał miejsce uroczysty finał V edycji konkursu „Mój pierwszy biznes przed dwudziestką”.Współorganizatorem V edycji z ramienia Gminy Wrocław było Centrum Kształcenia Praktycznego, na spotkaniu finałowym z tej instytucji obecni byli: dyrektor Anna Chołodecka, koordynator Maria Piegowska i Jakub Żuchowski z Zespołu Projektowego CKP.

Z oficjalnymi przemówieniami i gratulacjami dla uczestników podczas spotkania wystąpili: profesor Marian Noga, dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem i wykładowca WSB, pan Dariusz Ostrowski, dyrektor naczelny Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz pani Ewa Szczęch, Dyrektor Wydziału Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych w Departamencie Edukacji Gminy Wrocław.

Pozdrowienia z trasy do Paryża przesłali Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, prowadzący zajęcia w projekcie, dydaktycy WSB z wydawnictwa gier planszowych „Board&Dice”.
Zwycięzcy – Liceum Ogólnokształcące nr IV z grą „Psychotunel” oraz Zespół Szkół Ekonomicznych z produktem „Love Caps”– mieli możliwość zaprezentowania nagrodzonych projektów przed szerszą publicznością.

Po szczegóły projektu/konkursu zapraszamy na jego oficjalna stronę internetową,