Ostatnia modyfikacja: 21 czerwca 2023

W poniedziałek 29 maja 2023 r. rozpoczęliśmy w Centrum obchody Tygodnia Praw Dziecka. W Dniu Dziecka tj. 1 czerwca został rozstrzygnięty drugi etap konkursu „Prawa dziecka”. W konkursie wzięli udział uczniowie z wytypowanych klas z 5 szkól. Uczniom zostały wręczone nagrody ufundowane przez Dyrekcję Centrum. Gratulujemy uczniom i wychowawcom.

W klasach nauczyciele przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat praw dziecka, młodzieży oraz sytuacji gdzie prawa ich są łamane. Dziękujemy uczestnikom i organizatorom konkursu i Tygodnia Praw Dziecka za zaangażowanie i podjęcie tego ważnego tematu jakim jest przestrzeganie praw dzieci na całym świecie. Organizatorami imprezy tradycyjnie są: pedagog Ewa Wolniak oraz wicedyrektor Marian Ramut.