Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2019

W piątek, 11.05.2018r. uczestniczyliśmy w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego, gdzie w godz. 9:00-12:00 towarzyszyły nam pokazy barmański i baristyczny a także Selfie Mirror.
Prawdziwym hitem okazała się drukarka do kawy, na której nasz barista drukował loga Centrum Kształcenia Praktycznego oraz projektów „Weź kurs na staż!” i „Zawodowy Wrocław”. Pokaz barmański cieszył się szczególnie dużym powodzeniem wśród uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Nr 3 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 11, którzy licznie odwiedzili nas w tym dniu. Prawdziwą atrakcją tego dnia było także Selfie Mirror, a pamiątkowe zdjęcia będą wszystkim przypominały ten wyjątkowy dzień!

Druga część spotkania odbyła się placu Solnym, gdzie w towarzystwie doradców zawodowych z Centrum Kształcenia Praktycznego braliśmy udział w imprezie Przystanek Kariera. Wszystkim zainteresowanym udzielaliśmy informacji nt. projektów „Weź kurs na staż!” oraz „Zawodowy Wrocław”, a osoby odwiedzające nasze stoisko mogły skorzystać z atrakcji takich jak stanowisko 3D z aplikacjami typu job symulator oraz fotobudki, gdzie wszyscy zainteresowani mogli zrobić sobie zdjęcia z użyciem strojów i akcesoriów związanymi z zawodami i nie tylko. Wszystkim uczestnikom Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz Przystanku Kariera dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk.