Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2019

23 maja 2018 r. w auli Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu odbył się pierwszy finał konkursu 1z8.pl. Konkursu o tematyce informatycznej, przeznaczonego dla uczniów techników.

W grze znaleźli się zawodnicy, którym udało się pokonać konkurencję w elektronicznych eliminacjach. Finał był bardzo wyrównany a zawodnicy mocno zdeterminowani. Wszystko za sprawą sponsora – firmy UltimateGames S.A. Firma ma w swojej ofercie wiele ciekawych gier a jej największy przebój UltimateFising Simulator przez wiele tygodni był najlepszą grą w swojej kategorii. Sponsor nawiązując do swojej branży ufundował topowe karty graficzne z rodziny GeForce: 1050, 1050TI i 1060. To jednak nie wszystko. Pula nagród zawierała również: koszulki, pendrive i długopisy.

Finał odbył się przy wypełnionej przez widownię auli. Kibice bawili się świetnie zwłaszcza że oni też mogli coś wygrać. Sponsor rozdał ponad 60 kodów do produkowanych przez siebie gier.

Pierwszym zwycięzcą został Bartosz Rybka, miejsce drugie zajął Mateusz Kaliwoda a na trzecie miejsce podium wskoczył Marcin Bielak. Nagrody wręczyła p. dyrektor Halina Madej. Zwycięzcom gratulujemy!

Odpowiadając na wiele pytań, mamy również przyjemność poinformować, że planowana jest kolejna edycja naszego konkursu. Dziękujemy UltimateGames S.A. i zapraszamy na kolejnych edycji!