Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2016

18 marca 2016 r. odbył się w Centrum Kształcenia Praktycznego finał konkursu „Zawodowo wystartuj w przyszłość”, w którym uczestniczyli uczniowie z następujących gimnazjów: 9, 14, 18, 27 i z Kątów Wrocławskich. Uczestnicy finału popisali się szeroką wiedzą na temat zawodów nauczanych we Wrocławiu.Finał konkursu "Zawodowo wystartuj w przyszlość" - 18 marca 2016.
Dopisali także sponsorzy: Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia., ELEKTROTIM S.A., Volz Hydraulik Sp. z o.o., HUMANITARIUM Ogrody Doświadczeń, ARAW) – fundując dla wszystkich zespołów atrakcyjne nagrody (tablety, powerbanki i bony do Empiku). Dodatkowo zespół, który zwyciężył otrzymał bilety wstępu dla całej klasy do Humanitarium Ogrody Doświadczeń na wystawę „Szkiełko i Oko -Tajemnice Optyki”. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie z Gimnazjum nr 9. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio zespoły z Gimnazjum nr 18 i 27.