Ostatnia modyfikacja: 22 września 2021

Gmina Wrocław, działając poprzez Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, z siedzibą przy ul. Strzegomskiej 49a, 53-611 Wrocław, zaprasza potencjalnych wykonawców do dokonania oszacowania wartości zamówienia dla przedmiotowego zamówienia.

Zamawiający informuje jednocześnie iż, zaproszenie niniejsze nie jest ogłoszeniem o zamówieniu publicznym w rozumieniu przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020”, a złożone oszacowanie nie będzie stanowić oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego – procedura ta służy wyłącznie oszacowaniu wartości zamówienia.

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Szacowanie wartości zamówienia usługi polegającej na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń w formie warsztatów eksperckich dla nauczycieli szkół podstawowych  i ponadpodstawowych gminy Wrocław i gminy Czernica –  w podziale na 6 zadań:

1)         Zadanie 1 – warsztaty eksperckie dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Czernica dotyczące realizacji zajęć interdyscyplinarnych;

2)         Zadanie 2 – warsztaty eksperckie dla nauczycieli chemii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych  gminy Wrocław i gminy Czernica  ;

3)         Zadanie 3 –  warsztaty eksperckie dla nauczycieli biologii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych  gminy Wrocław i gminy Czernica;

4)         Zadanie 4 – warsztaty eksperckie dla nauczycieli fizyki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych  gminy Wrocław i gminy Czernica;

5)         Zadanie 5 – warsztaty eksperckie dla nauczycieli geografii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych  gminy Wrocław i gminy Czernica;

6)         Zadanie 6 – warsztaty eksperckie z przyrody dla nauczycieli w szkołach podstawowych gminy Wrocław i gminy Czernica;

Termin wykonania zamówienia:

Wykonawca będzie zobowiązany wykonywać przedmiot zamówienia w okresie trzech miesięcy od daty podpisania umowy.

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią Załączniki od nr 1  do nr 6 do niniejszego zaproszenia.

(UWAGA: Zamawiający informuje, iż warunki realizacji przedmiotu zamówienia, w tym terminy realizacji szkoleń/warunki udziału w zamówieniu mogą ulec nieznacznym zmianom – zostaną one ostatecznie określone w dokumentacji przetargowej).

Zadanie realizowane będzie w ramach projektu „Klucz do przyszłości – program rozwoju kompetencji kluczowych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych Gminy Wrocław i Gminy Czernica”.

TERMIN SKŁADANIA OSZACOWANIA

Termin i miejsce składania szacowania wartości zamówienia.

Szacowanie należy składać w formie pisemnej lub za pomocą poczty elektronicznej na adres:

1. w  formie elektronicznej: ktrebacz@ckz.edu.pl
  2. w formie pisemnej: w sekretariacie Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu,
    ul. Strzegomska 49a, (budynek A – I piętro, pok. 112)

Szacowanie wartości zamówienia prosimy złożyć w terminie do dnia 06.10.2021 r.
na „Formularzu do szacowania wartości zamówienia”
stanowiącym załącznik nr 7 do niniejszego zaproszenia.

Zamawiający informuje, że szacowania wartości zamówienia należy dokonać poprzez podanie kwoty netto.

Wykonawca uwzględni w stawkach, które poda w szacowaniu wartości zamówienia, wszystkie koszty niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia, w tym – w przypadku osoby fizycznej – ewentualne koszty ZUS i podatku po stronie Zleceniobiorcy i Zleceniodawcy (Wykonawcy, Zamawiającego). Niniejsze zapytanie rozesłane zostanie drogą e-mailową oraz zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego https://www.ckz.edu.pl.