Ostatnia modyfikacja: 16 września 2021

Drodzy uczniowie – uczestnicy staży w projekcie „Od stażysty do specjalisty”

Bardzo dziękujemy za współpracę w ramach naszego projektu.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszej opinii na temat zrealizowanego stażu, dlatego uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety, która pozwoli Nam poznać Wasze zdanie na temat atmosfery w pracy, korzyści, jakie przyniósł staż, a być może i trudności, z którymi spotkaliście się w trakcie jego realizacji.

Prosimy o wypełnienie do dn. 19 września ankiety dostępnej pod linkiem przesłanym na Wasze adresy e-mail.

Wyniki ankiety pozwolą nam sprawniej zorganizować staże dla Waszych kolegów i koleżanek, a także zadbać o jak najwyższą jakość staży w kolejnych projektach, do udziału w których na pewno Was zaprosimy .

Wśród uczniów, którzy wypełnią ankietę, wylosujemy atrakcyjne nagrody! (vouchery do Media Markt, bilety VIP do Cinema City, bony do Pasibusa).

Losowanie nagród odbędzie się dn. 22.09.2021.