Ostatnia modyfikacja: 28 maja 2021

28 maja 2021 odbyło się w Centrum uroczyste wręczenie nagród w konkursie „GPS po zawodach”. W spotkaniu uczestniczyli laureaci konkursu wraz z opiekunami oraz doradcy z MOWAZ-u. Nagrody wręczała pani Anna Chołodecka- dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego. Uczestnicy poznali też nowo otwartą pracownię „Automatyk przyszłości”. Pracownia została sfinansowana w ramach globalnego projektu 3M Manufacturing & Academic Partership przez firmę 3M.Doradcy zawodowi z MOWAZ-u będą mogli promować kształcenie techniczne wśród uczniów z klas siódmych i ósmych Szkół Podstawowych. Pierwsi z nich, laureaci konkursu mieli okazję obserwować zajęcia prowadzone przez pana Damiana Sułkowskiego z uczniami klasy drugiej z Elektronicznych Zakładów Naukowych uczących się w zawodzie technik automatyk.