Ostatnia modyfikacja: 29 kwietnia 2020

Nauczyciele Centrum już 7 tydzień prowadzą nauczanie zdalne. Niektórzy  jednakże są codziennie w Centrum. W pracowni laserowej drukujemy przyłbice. 15 kwietnia przekazaliśmy 100 sztuk do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, 30 sztuk  dla Stowarzyszenia Misja Dworcowa. Natomiast w poniedziałek 20 kwietnia dostarczyliśmy kolejne 50 sztuk do Kliniki Geriatrii ul. M. Curie-Skłodowskiej

W dniu 21 kwietnia kolejne 100 przyłbic trafiło  do Wrocławskiego Centrum Zdrowia na ul. Podróżniczej oraz do Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego: pl. Dominikański, Schroniska br. Alberta dla kobiet – Strzegomska/Stacyjna. Dzisiaj zostanie odebranych 50 sztuk dla Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska Aktualnie wytwarzamy przyłbice dla naszych nauczycieli z zespołów nadzorujących, egzaminatorów i uczniów. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna  będzie na tyle dobra, że uda się przeprowadzić zaplanowane prze MEN  egzaminy( egzamin  potwierdzający kwalifikacje w zawodziepotrwa od 22 czerwca  do 9 lipca 2020 r.

W prace przy przyłbicach, poza  dyrekcją, paniami Halinką i Krysią z portierni, panami Staszkiem Pokutyckim, Kazimierzem Wołodźko zaangażowana jest Maria Zięba dyspozytor, logistyk.