Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2019

W dn. 6.06.2019 rozpoczynamy rekrutację na kurs „Tworzenie aplikacji w języku JAVA na platformę Android” skierowaną do uczniów Elektronicznych Zakładów Naukowych, realizowany w ramach projektu „Weź kurs na staż!”.

Czas trwania kursu to 28 godz. edukacyjnych. Udział w kursie skierowany jest do 10 uczniów EZN kształcących się w branży informatycznej.

Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie proszone są wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz pozostałych dokumentów rekrutacyjnych oraz dostarczenie ich do Biura Projektu w Centrum Kształcenia Praktycznego (pok. 408).

Przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych i pozostałych dokumentów rozpoczyna się dn. 6.06.2019 i trwa do dn. 14.06.2019 włącznie.

Wykonawcą kursu będzie ALTKOM Akademia https://www.altkomakademia.pl/szkolenia/tworzenie-aplikacji-w-jezyku-java-na-platforme-android/ 

Kurs realizowany będzie zgodnie z poniższym harmonogramem.

WAŻNE INFORMACJE:

· Uczestnikiem projektu może zostać uczeń, który w chwili podpisania deklaracji uczestnictwa (zał. 2) jest w wieku 15-20 lat

· Uczestnikiem projektu może zostać uczeń, który zamieszkuje na obszarze ZIT WrOF (gmina Wrocław, Miasto i gmina Jelcz-Laskowice, Miasto i gmina Kąty Wrocławskie, gmina Siechnice, gmina Trzebnica, Miasto i gmina Sobótka, Miasto Oleśnica, gmina Długołęka, gmina Czernica, gmina Kobierzyce, gmina Miękinia, gmina Oleśnica, gmina Wisznia Mała, gmina Żórawina, gmina Oborniki Śląskie)

· Realizowany kurs musi być zgodny z branżą i kierunkiem kształcenia ucznia

· Uczeń, który brał udział w I cyklu projektu WKNS, nie może wziąć udziału w kursie „Tworzenie aplikacji w języku JAVA na platformę Android”

· Uczeń, który w II cyklu projektu już skorzystał lub będzie korzystał ze stażu, może wziąć udziału w kursie „Tworzenie aplikacji w języku JAVA na platformę Android”