Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2019

Znamy już oficjalne wyniki rekrutacji uczniów do II cyklu projektu „Weź kurs na staż!”. W związku z obowiązkiem stosowania od 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), listy rankingowe zostaną przesłane drogą mailową bezpośrednio do Liderów Szkolnych, a ponadto pracownicy biura projektu poinformują uczniów mailowo o zakwalifikowaniu do udziału w projekcie.

Prosimy o bieżące sprawdzanie swoich skrzynek mailowych.

UWAGA: Uczniowie zakwalifikowani do udziału w projekcie zobowiązani są złożyć do Lidera Szkolnego dokumenty warunkujące udział w projekcie, tj.:

– zał. 2 Deklaracja uczestnictwa
– zał. 3 Zgoda na przetwarzanie szczególnych danych osobowych
– zał. 4 Klauzula informacyjna

w nieprzekraczalnym terminie do dn. 18.01.2019.

Ww. dokumenty dostępne są na stronie: