Ostatnia modyfikacja: 30 marca 2015

27 marca 2015 r. odbył się w Centrum Kształcenia Praktycznego finał konkursu „Zawodowo wystartuj w przyszłość”, w którym uczestniczyli uczniowie z następujących gimnazjów: 9, 14, 18, 19 i 24. Uczestnicy finału wykazali się szeroką wiedzą na temat zawodów nauczanych we Wrocławiu.
Dopisali także sponsorzy (Wydział Edukacji, Volz Hydraulik Sp. z o.o., Elektrotim S.A., Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A., Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Humanitarium Wrocławskie Centrum Badań EIT+Sp. z o.o.) fundując dla wszystkich zespołów atrakcyjne nagrody (tablety, pendrivy i myszki optyczne). Dodatkowo zespół, który zwyciężył otrzymał bilety wstępu dla całej klasy do Humanitarium.
Zwycięzcami konkursu zostali ponownie uczniowie z Gimnazjum nr 9. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio zespoły z Gimnazjum nr 18 i 19.