Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2014

9 czerwca 2014 r. przeprowadzono finał konkursu „Automatyk 2014” dla uczniów klas 2 i 3 o profilu elektronicznym i mechatronicznym. W finale konkursu startowali uczniowie w 6 grupach. Konkurs obejmował programowanie robotów LEGO MINDSTORMS w zakresie: programowanie ruchu robota według zadanej trajektorii (eliminacje), walki robotów (system turniejowy). I miejsce zajęli: Eryk Rozpendek i Mateusz Stańko z klasy 2TF, II miejsce zajęli: Artur Kozer i Daniel Duś z klasy 3C, III miejsce zajęli: Mateusz Ociesa i Dawid Grygo z klasy 3A, IV miejsce zajęli: Dominik Czech i Piotr Szymura z klasy 2B. Po finale konkursu uroczyście zostały wręczone nagrody i dyplomy przez Panią Annę Chołodecką – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego.