Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2014

15 kwietnia 2014 roku, w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu przeprowadzono etap wojewódzki konkursu na „Najlepszych Uczniów w Zawodzie Ślusarz” Konkurs organizowany był w ramach realizacji projektu UE „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II. W konkursie przygotowanym przez nauczyciela Macieja Macińskiego, wzięły udział 3 zespoły z szkół zawodowych z subregionu wrocławskiego, wałbrzyskiego i legnickiego. Triumfatorem konkursu okazali się uczniowie ZS nr 18,którzy część praktyczną edukacji zawodowej realizują w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu. Jest to duży i sukces uczniów i nauczycieli z ZS nr 18 oraz bardzo dobrze realizowanej przez nauczycieli z Centrum części praktycznej.