Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2014

W dniu 04.04.2014 odbył się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Legnicy, etap wojewódzki Konkursu, w którym wzięły udział 4 najlepsze Zespoły Uczniów z woj. dolnośląskiego, wyłonione podczas etapu regionalnego (07.03.14 CKP Wrocław). Konkurs ten organizowany jest w ramach projektu systemowego pod nazwą: „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki – Priorytet IX, Działanie 9.2), którego Beneficjentem Systemowym jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Decyzją jury w składzie: przewodniczący – Jacek Wojtasiewicz (CKP Legnica), członkowie – Józef Nadolny, Zbigniew Kałuża, Piotr Pogórski (CKP Wrocław), sekretarz – Izabela Łabuda, zwyciężyła drużyna gospodarzy – CKP Legnica, przed zespołem uczniów z ZS Nr 18 we Wrocławiu (Kamil Kraucz, Kamil Najda i Kamil Opałka) przy czym rywalizacja była dość zacięta. W dniu 17.06.14 w Hali Ludowej odbędzie się uroczysta gala, podczas której zwycięskie zespoły i ich opiekunowie, otrzymają wartościowe nagrody i wyróżnienia.