Ostatnia modyfikacja: 15 kwietnia 2011

Uczniowie realizują część programu praktycznej nauki zawodu pod opieką nauczycieli CKP w firmach Whirpool, FagorMastercook, LG Elektronics, Elektrotim i Volz Hydraulik. Fragment listu prokurenta Janusza W. Jesionka z Volz Hydraulik Sp. z o.o:

praktyki2„Miło jest mi stwierdzić, że nawiązana między nami w ubiegłym roku współpraca zaowocowała w naszej firmie 67 praktykantami klas obróbki mechanicznej, w tym 20 skierowanymi bezpośrednio z Państwa Centrum. (…)Chcielibyśmy poinformować i Państwa, i praktykującą młodzież, że 5 osób spośród wyżej wymienionych miało możliwość pracować w naszej firmie macierzystej pod Stutgardem, a 7 uczniów we Wrocławiu (…) Państwa uczniowie i absolwenci są mile widziani, gdyż maja dobre przygotowanie zawodowe i pozytywne podejście do wykonywanych zadań (…)”